RabbitRabbit! ss17

  • wtorek, 27 czerwiec 2017 00:00
|  
(0 votes)

RabbitRabbit! zaprasza nas do swojego zaczarowanego ogrodu, pełnego mocnych barw, zaskakujących wzorów i tajemnic. Najnowsza kolekcja to wielobarwny świat baśni, gdzie główną rolę gra duet - kobiety i natury.

Fem. to świat dwóch żywiołów – odważne desenie i zdecydowane kolory obok zwiewnych tkanin i dziewczęcych wykończeń. Te na pozór dwa światy, uzupełniają się wzajemnie, razem tworząc intrygującą narrację o kobiecej naturze.

W najnowszej kolekcji, opowieść rozpoczynają barwy. Pastelowe róże zimy, ustępują miejsca swojej o wiele bardziej energetycznej wersji – fuksji. Oversize’owy płaszcz w tym kolorze to nie jedyny flirt z aktualnymi trendami. Razem z granatem, fioletem i butelkową zielenią, koloru nadają wielobarwne printy, zaczerpnięte z zaczarowanego ogrodu. Znajdziemy tu: kwiaty na sukienkach, motyle na kurtkach i bluzkach, a nawet muchy na… garniturze. Połączenie eleganckiej marynarki z krótkimi spodenkami to zabawa nie tylko formą, ale także autorska wersja „sporty chic”. Odwaga barw równoważona jest poprzez delikatne tkaniny oraz subtelne detale i wykończenia. Lekkie, koronkowe bluzki dodają kolekcji tajemniczości, a zwiewne tiulowe spódnice wprowadzają dziewczęcy urok. Kropkę nad i stawiają detale - ręcznie naszywane aplikacje i hafty, kolorowe patchworki i misternie tkane koronki. Te drobne szczegóły nadają ubraniom romantyczny charakter. Całość dopełniają proste formy koktajlowych sukienek – klasyka w oryginalnej wersji.

Najnowsza kolekcja RabbitRabbit! to doskonała kontynuacja obranej przez markę drogi – eksperymenty z trendami skupione na kobiecym charakterze. Obecne modele jeszcze wyraźniej podkreślają wyjątkową rolę kobiet - ich odwagę w przełamywaniu barier i konwenansów, nie odbierając im swobody i delikatności. Fem. to życie w zgodzie z naturą. Zarówno zewnętrzną jak i własną.

Sklep: RabbitRabbit! ¦

Sklep: RabbitRabbit! ¦

INFORMACJE DODATKOWE:

Rabbit Rabbit! to polsko-duńska marka odzieżowa, skupiona wokół pozytywnych emocji: ubrania mają wzbudzać radość. Inspiracje czerpane są z baśniowego, romantycznego świata, co przekłada się na wykorzystywane materiały. Dominują oryginalne printy oraz śmiałe połączenia faktur i kolorów. Eksperymenty z trendami zestawiane są z ponadczasową, kobiecą estetyką. To właśnie zdecydowało, że dwie ostatnie kolekcje - EMOTIONS oraz FREE SPIRIT skupiły liczne grono wielbicielek zarówno w kraju jak i za granicą. Poza sklepem internetowym, ubrania marki można znaleźć w butikach stacjonarnych w Warszawie (UFUFU, Ptasia 6), Wrocławiu (Jolli Boutique, Fu-Ku, Mobo, Ubieralnia), Gdyni (Seeyou Gdynia) czy Krakowie (PaonNouchalant), ale również w Amsterdamie i Berlinie. Dla RabbitRabbit! bardzo ważna jest jakość wykorzystywanych materiałów oraz dbałość o najmniejszy szczegół. Wszystkie modele powstają w niewielkiej pracowni krawieckiej w okolicach Krakowa, gdzie doświadczone krawcowe czuwają nad każdym detalem.

W artykule wykorzystano zdjęcia i materiały prasowe pochodzące od właściciela marki. 

Gdzie kupicie produkty RabbitRabbit! ? Sklep RabbitRabbit!