Print this page

Wiosenno-letnia kampania House

|  
(0 votes)
Wiosenno-letnia kampania House

Tłem dla wiosenno – letniej kolekcji z 2014 jest Nowy Orlean. Marka niezmiennie stawia na muzyczne klimaty, autentyczność i sporą dawkę denimowych stylizacji. Wszystko sportretowane w niezwykłym nastroju południowego USA, przez kalifornijską fotograf polskiego pochodzenia - Magdalenę Wosińską.

W kampanii HOUSE śledzimy wędrówkę młodej pary po klimatycznym Nowym Orleanie. To tu, na wąskich uliczkach i w miejscowych pubach rozbrzmiewa muzyka, która jest źródłem współczesnego jazzu, bluesa i rock’n’rolla. Nasi bohaterowie przemierzając zakątki miasta, odkrywają miejsca i poznają ludzi, którzy stają się dla nich źródłem muzycznych inspiracji. Dobór miejsc do najnowszej sesji HOUSE również nawiązuje do historii muzyki popularnej: od plantacji bawełny, na której kręcono zdjęcia do filmu „Zniewolony”, w reż. Steve’a Mc Queena, przez słynną nowoorleańską Burbon Street, do legendarnego studia nagraniowego Primal On Vinyl, w którym swoje płyty nagrywała między innymi Erykah Badu czy Mos Def.

Autorką niezwykle klimatycznych zdjęć do najnowszej kampanii HOUSE jest kalifornijska fotograf polskiego pochodzenia - Magdalena Wosińska. W doskonały sposób udało się jej uchwycić muzyczny klimat marki i kolekcji. Obrazy przepełnione słoneczną estetyką oddają autentyczny nastrój południa i wiosenno - wakacyjnych impresji. Dobór fotografa do sesji również nie był przypadkowy. Magda poza pasją do fotografii zajmuję się także tworzeniem muzyki - przez 8 lat grała na gitarze w rockowym zespole Green and Wood. Na co dzień współpracuje jako fotograf z nowojorską agencją Weber Represent. Do tej pory pracowała dla takich marek jak: Converse, Current/Elliot, Elkin, Lee, Mr. Porter i Silver Jeans Co.

INFORMACJE DODATKOWE:

Kampanię marki dopełnia film promocyjny, którego tłem jest przebój zespołu BLACK KEYS, headlinera festiwalu Open’er. Autorem klipu jest ceniony fotograf i filmowiec – Bart Pogoda. 

Działania marki HOUSE w tym sezonie będą skupione na jej muzycznym charakterze. Stronę internetową dopełni odtwarzacz DEEZER, który pozwoli użytkownikom na spersonalizowaną wycieczkę obrazowo - dźwiękową. Marka będzie wspierać niezależne przedsięwzięcia muzyczne oraz partnerować dużym koncertom. 

Za koncepcję kampanii i jej realizację odpowiedzialna była agencja AFPHOTO. Od strony kreatywnej nad realizacją czuwał Maciej Czarnecki i manager marki House - Grzegorz Chyła. Stylizacje są dziełem Andrzeja Sobolewskiego. 

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki. 

Latest from

Media