Beckham- współczesna klasyka

  • poniedziałek, 01 luty 2016 00:00
|  
(0 votes)

W ramach długoletniej, owocnej współpracy z Davidem Beckhamem, H&M wypuszcza na wiosnę 2016 roku kolekcję Modern Essentials wyselekcjonawa przez Davida Beckhama. Kampania podkreśla rolę Dawida jak lidera stylu dla milionów ludzi na całym świecie. Davidowi chodzi o mieszanie męskiej tradycji ze świeżymi pomysłami.

Ikona stylu Davida Beckhama jest ponownie twarzą najnowszej kampanii H&M na wiosnę 2016. Podkreśla ona rolę Davida jako lidera stylu dla milionów ludzi na całym świecie. Davidowi chodziło o mieszanie tradycyjnej mody męskiej ze świeżymi pomysłami, które napędzają i inspirują męską modę. Odzież, którą wybrał do reklamówki jest doskonałym przykładem jego ponadczasowyego stylu. Reklamę, którą możecie zobaczyć pod artykułem lub w serwisie YouTube kręcono na ulicach Lizbony, gdzie David wychodząc z hotelu zdaje sobie sprawę, że każdy chce się ubierać tak jak on. 

Kolekcja Modern Essentials będzie dostępna w dwóch partiach 18 lutego i 10 marca  we wszystkich sklepach H&M, które posiadają w asortymencie odzież męską, a także w Internecie. 

INFORMACJE DODATKOWE:

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki H&M.

Media