Kolekcja Ready to Wear COLOR 2016

  • piątek, 04 marzec 2016 00:00
|  
(0 votes)

Sukienka 

W kolekcji Ready to Wear COLOR królują sukienki, których prostą formę pokochają wielbicielki kobiecych fasonów. Na szczególną uwagę zasługuje detal – kolor, geometria kroju, warstwowość sukienek oraz ozdobne pasy inspirowane japońskim kimonem.

Idealna  

„Character. Inteligence. Strenght. Style. That makes beauty.” Diane Von Furstenberg, czyli idealna kobieta Simple CP.

Miara 

Co sprawia, że w danej rzeczy czujemy się dobrze? Krój. Odpowiednie proporcje, najwyższej jakości krawiectwo oraz poczucie, że dana rzecz szyta była niemalże na miarę, to jedna z tajemnic sukcesów Simple CP.

Paleta barw 

Wyróżniający się w kolekcji ozdobny print zdobi niemal każdy element garderoby Simple CP na nowy sezon. Przywodzący na myśl abstrakcyjne obrazy amerykańskiego malarza Jasona Pollocka hipnotyzuje i dodaje energii. W wiosennej palecie barw znajdziemy również soczystą żółć, elegancki szmaragd oraz energetyczny turkus.   

Lekkość  

Wraz z nadejściem cieplejszych dni zrzucamy z siebie wełniane płaszcze i grube swetry. Nowy sezon witamy kolorem i lżejszymi fasonami. Pozbawione zbędnych ozdób, płaszcze i przedłużone marynarki świetnie sprawdzą się w roli wiosennych okryć.

Energia

Energii dodajemy sobie kolorem czekając na cieplejsze i jaśniejsze dni. Głęboko wierzymy, że kolor wpływa na nasze samopoczucie, dlatego nosimy go codziennie :) 

INFORMACJE DODATKOWE:

Kolekcja RESORT 2016 jest dostępna w salonach regularnych Simple CP i na www.simple-cp.com.

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki. Sesja zdjęciowa: Martyna Galla / Van Dorsen Modelka – Asia Piwka / Model Plus Stylizacja – Damian Adamski Makijaż – Sylwia Rakowska / Van Dorsen Włosy - Emil Zed / Van Dorsen Asystent Fotografii - Zbigniew Szych 

Media