Bonprix

  • poniedziałek, 25 kwiecień 2016 00:00
|  
(0 votes)

Sukienka z koronkową wstawką z bonprix

Sukienka z koronkową wstawką z bonprix - SKLEP.

Modowy klasyk - długa sukienka na wiosnę i lato...

Długie sukienki są superlekkie i bardzo wygodne. Stąd też każdego lata należą do must-haves w garderobie wszystkich kobiet. Źródłem inspiracji dla długich do ziemi sukienek są bez wątpienia sukienki hippisowskie z lat 70-tych. Z tamtego też okresu pochodzą kolorowe desenie i wzory boho. Dziś długie sukienki nosi się na wiele więcej sposobów: od gładkiej sukienki dzianinowej po elegancką suknię wieczorową w czarnym kolorze.

3 style długich sukienek na wiosnę

Nr 1 - Galowo - Czerń pozostaje niezmiennie na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o kolory na wieczorne wyjścia. Elegancji i uwodzicielskiej nuty nadają sandały na szpilkach, oczywiście także w klasycznym czarnym kolorze.

Nr 2 - Plażowe party - Latem obowiązkowe są żywe kolory. Kolorowa kolia prezentuje się szczególnie efektownie w połączeniu z gładką sukienką.

Nr 3 - Lato w mieście - Dżins w połączeniu z białą koronką: lekki i zwiewny miejski look.

Bonprix jest Domem Sprzedaży Wysyłkowej, wchodzącym w skład największego koncernu tego typu na świecie, OTTO Versand z Hamburga. Działalność swą prowadzi w kilku największych państwach europejskich: Niemczech, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Szwajcarii oraz Rosji. W Polsce jest obecny od 1991r. 

Nośnikiem oferty jest katalog, który można otrzymać każdy na życzenie gratis. Część katalogów trafia do sprzedaży za pośrednictwem placówek Poczty Polskiej, Ruchu i prywatnych kolporterów. Bez względu na to, jak i gdzie mieszkacie, w dużym mieście, czy w małej miejscowości, katalog dociera wszędzie. Trafia do ponad 5 mln gospodarstw domowych w całej Polsce.

W bonprix kupujecie bez obaw, ponieważ wszystkie nasze artykuły objęte są korzystnym systemem zwrotów i reklamacji. Artykuły zamieszczone w katalogu są importowane z całego świata, a coraz większa ich część produkowana jest w Polsce. Proces produkcji przebiega pod ścisłym nadzorem bonprix.

Klientami bonprix są przede wszystkim kobiety, ale proponujemy także artykuły dla mężczyzn i dzieci. W ofercie katalogowej każdy z Państwa znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie. Zamówienie możecie złożyć drogą pocztową, telefonicznie, za pomocą faxu lub przez internet. 

Bonprix to zakupy w domowym zaciszu, w otoczeniu rodziny, przyjaciół, gdzie każdy znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie, w każdym rozmiarze i korzystnej cenie.

Media