Print this page

Kolekcja Denim jesień 2016

|  
(0 votes)
Kolekcja Denim jesień 2016

Głównym źródłem inspiracji dla twórców kolekcji Kids, był w tym sezonie street style, czyli moda ulicy wielkich zachodnich miast. Mieszanka mody sportowej, elementów stylistycznych pożyczonych od subkultury hip-hop, najnowszych trendów i świata graffiti, zdominowała dziewczęcą i chłopięcą linię. Sesja zdjęciowa promująca Reserved Kids została zrealizowana w San Francisco, mieście którego atmosfera i kolorowa sceneria stanowią doskonałe tło dla tego typu mody. Pokazano roześmiane dzieci korzystające z aktywności typowych dla mieszkańców metropolii: szalejące na rowerze po chodnikach, jedzące przekąski prosto z ulicznego straganu, oglądające i fotografujące życie przepełnionego energią miasta. 

Kolekcja składa się z ubranek wygodnych, wystylizowanych na sportowo. Królują luźne bawełniane dresy, bluzy, T-shirty i flanele. Ich kolorystyka i fasony są niezwykle zróżnicowane, co pozwala na podkreślanie indywidualnego stylu. Mimo bazowania projektantów na tradycyjnych fasonach, nie ma tu miejsca na banał. Każdy model ozdobiony jest pomysłowym nadrukiem, wykonany z nowej zaskakującej tkaniny, czy zawiera inny oryginalny element dekoracyjny. Charakteru nadają do kolekcji dodatki, zwłaszcza pomysłowe nakrycia głowy. Dla chłopców są to bejsbolówki, czy tzw. fullcapy (od amerykańskiego fullcap). Dziewczynki mają w ofercie m. in. śmieszne czapeczki z uszami myszki miki. Szeroki wybór kolorowych ubranek uzupełniają także inspirowane najnowszymi trendami buty sportowe. 

Kolekcja zaprezentowana w kampanii celuje w zaspokojenie potrzeby na swobodną i komfortową modę dziecięcą, obfitą w oryginalność i pozwalającą dzieciom na wyrażenie swojego wyjątkowego, indywidualnego stylu. Utylitaryzm z pewnością przypadnie do gusty praktycznym rodzicom, a nietuzinkowy styl nie pozostanie obojętny lubiącym przygody maluchom.

INFORMACJE DODATKOWE:

RESERVED to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferuje nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów. Zarówno odważne propozycje projektantów jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości w linii damskiej i męskiej. Prezentację kolekcji oraz wiele cennych informacji znajdziesz na stronie: WWW.RESERVED.COM

Zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki. Zdjęcia kolekcji Nazwa: JESIENNA KAMPANIA DENIM COLLECTION AW 16: Autor zdjęć: MATEUSZ STANKIEWICZ Modelka/Model: Maddie Kulicka / Adrian Włodarski, Stylistka/Stylista: MAGDA JAGNICKA, Fryzjer:, MICHAŁ BIELECKI, Make-up: WILSON

Latest from