KtoJakNieJa SiNSAY

  • czwartek, 17 sierpień 2017 00:00
|  
(0 votes)

W sezonie jesień/zima 2017 SiNSAY postanowił zaskoczyć wszystkich zapraszając do współpracy młode twarze polskiego Instagrama. Sinsay’s girls squad to cztery dziewczyny: Pola Bogdańska, Julia Janulewicz, Lila Janowska oraz Paulina Gabrielyan, które podjęły ekscytujące wyzwanie marki pod hasłem #KTOJAKNIEJA.

Koniec wakacji i początek sezonu to idealny czas na zmiany i nowe postanowienia. Jesienią SiNSAY staje się marką dziewczyn kochających siebie, swoje życie i prawdziwe emocje. W najnowszej kampanii każda z bohaterek otrzymuje inne wyzwanie wymagające wytrwałości, treningu i wiary we własne możliwości. Pod czujnym okiem mentorów i trenerek Pola, Lila, Julia i Paulina stopniowo przygotowują się do jego realizacji, by podczas zdjęć do kampanii zaprezentować zjawiskowe efekty.

#KTOJAKNIEJA świetnie pokazuje siłę dziewczyńskiej przyjaźni i zażyłości, a także wyjątkowe i różnorodne charaktery SiNSAY girls. Optymizm, energia i odwaga do realizowania ukrytych potrzeb to przewodnie idee, które kierowały twórcami projektu. Z konceptem doskonale współgrają stylizacje przygotowane przez Ewelinę Gralak. Zwariowane zestawienia prezentowane przez bohaterki łączą indywidualizm z najmodniejszymi trendami sezonu.

Kampania SiNSAY składa się z filmów dedykowanych na Instagram. W każdym zobaczymy jedną z dziewczyn stawiającą czoła powierzonemu jej zadaniu. Komunikację w Internecie wspierają także teasery wprowadzające w klimat #KTOJAKNIEJA i materiał fotograficzny. Zespół tworzący projekt stanowiły w głównej mierze młode kobiety. Filmy wyreżyserowała Anna Bajorek, natomiast autorką zdjęć jest Justyna Dudek.

Współpraca między marką SiNSAY a influencerkami nie kończy się na udziale w sesji filmowo-zdjęciowej. Ich zmagania można było śledzić już podczas nagrań w Instagramowej transmisji „na żywo”. Zaraz po starcie kampanii twarze najnowszej kolekcji SiNSAY czynnie włączą się w komunikację marki w mediach społecznościowych. Zwieńczeniem działań będzie konkurs ogłoszony przez SiNSAY angażujący wszystkie klientki, którym nieobce są wyzwania pod hasłem #KTOJAKNIEJA.

Pomysłodawcą kampanii jest Kierownik Marketingu marki Grzegorz Chyła, a Dyrektorem Kreatywnym Piotr Spodnik z agencji AFPHOTO, odpowiedzialnej również za produkcję.

http://instagram.com/ilovesinsay#
https://www.facebook.com/sinsayclothing
http://www.sin-say.com/pl

 

INFORMACJE DODATKOWE:

SiNSAY to marka dla głośnych, charakternych i ekspresyjnych dziewczyn, które śmiało podążają za najnowszymi trendami. Dzięki naszym projektom SiNSAY girls mogą bawić się modą, podkreślając swoją niebanalną osobowość. Niewątpliwym atutem marki są niskie ceny, umożliwiające nastolatkom zakupy wymarzonych T-shirtów, jeansów czy modnych akcesoriów.

W artykule wykorzystano zdjęcia i materiały prasowe pochodzą od właściciela marki SiNSAY.

EKIPA: BohaterkiPola BogdańskaJulia JanulewiczLila JanowskaPaulina Gabrielyan

Kierownik Marketingu SiNSAY: Grzegorz Chyła
Zespół Kreatywny SiNSAY: Marta Lickiewicz, Jaśmina Sołtysiak, Bartosz Szymkowiak

Dyrektor Kreatywny: Piotr Spodnik / AFPHOTO
Reżyseria: Ania Bajorek
Drugi Reżyser: Tymon Nogalski
Operator kamery: Marcin Morawicki
Asystenci kamer: Paweł Fifek, Tomasz Czerwiński, Tomasz Bartosik
Montaż: Krzysztof Komader
Postprodukcja dźwięku: Błażej Kafarski / Głośno
Muzyka: Upright
Korekcja barwna: Anna Sujka / Lunapark

Oświetlenie: Robert Stawicki / Heliograf

Fotografka: Justyna Dudek / AFPHOTO
Asystent Fotografki: Jerzy Dudek

Stylistka: Ewelina Gralak
Asystentka Stylistki: Ewelina Oszczypała

Makijaże: Gosia Sulima / AFPHOTO
Asystentka Makijażystki: Monika Fetela

Fryzury: Gor Duryan / AFPHOTO
Asystentka Fryzjera: Gabryiela Pacholarz

Kierownik produkcji: Kamila Ławniczuk / AFPHOTO
Producent: Aleksandra Wiecha / AFPHOTO
Asystenci produkcji: Tomasz Sulima, Adrian Obręczarek, Kuba Skirmutt.

Trenerzy personalni:Katarzyna Hajdan, Anna Bogunia, Karolina Koszewska-Łukasik, Natalia Nguyen 

Media