Musée PREFALL 2017

  • wtorek, 31 październik 2017 00:00
|  
(1 Vote)

Najdłuższy dzień w roku, paryskie Muzeum Mody, za obiektywem utalentowana Sonia Szóstak - w takich okolicznościach powstał najnowszy lookbook marki MOHITO. Kobiece sylwetki sfotografowane na tle neo-renesansowej architektury Palais Galliera prezentują wiodące trendy kolekcji na nadchodzącą jesień.

W tym sezonie projektanci postawili na eklektyczne połączenia i niewymuszoną elegancję. Twarzą lookbooka Musée 2017 została Brygida ‘Bree’ Naumowicz.

Kolory tej jesieni to granat, khaki, szarość, subtelny róż i wyjątkowo w sezonie jesienno-zimowym-lawenda. Pojawią się także motywy kwiatowe na ciemnych tkaninach, które doskonale ożywią cięższą garderobę. Dominującym motywem będzie męska kratka, dodająca kobiecym stylizacjom lekkiej nonszalancji.

Styl paryżanek uwielbiają kobiety na całym świecie. Ich swoboda w łączeniu stylów, lekkość i niebywały szyk zainspirowały główną stylistkę MOHITO do stworzenia głównych sylwetek lookbooka. Warstwowość, nieoczywiste połączenia, wyraźne podkreślenie talii to ich cechy charakterystyczne.

Mocno eksponowanym detalem są perły, które ozdobiły wszystkie elementy garderoby.
Ten stosunkowo nowy trend pojawił się na wybiegach od Paryża po Nowy Jork, dlatego nie mogło zabraknąć go w kolekcji.

Na uwagę zasługują efektowne akcesoria – etole ze sztucznego futra, berety, duże kolczyki i małe torebki z lśniącymi akcentami.

Fotografie Sonii Szóstak dopełnia film Ludwika Pruszkowskiego ukazujący spacer modelki po zaułkach niezwykłego Pałacu Galliera.

Najważniejsze tkaniny: dżins, szyfon, koronka, eko skóra
Główne motywy: falbany, wiązania w talii, warstwowość, plisy, męska kratka, perły

INFORMACJE DODATKOWE:

Marka MOHITO to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu.  Mohito podkreśla kobiecość i proponuje energetyczny look, zgodny ze światowymi trendami mody. W rzeczach Mohito dobrze wygląda się zarówno w pracy jak i w trakcie wieczoru after hours. Szeroka oferta i różnorodność modnych ubrań MOHITO dla kobiet jest dostępna w ponad 200 salonach w Polsce i za granicą.

SESJA ZDJĘCIOWA: SESJA ZDJĘCIOWAFotografia: Sonia Szóstak /AFPHOTO; Asystent fotografa: Grzegorz Broniatowski; Modelka: Brygida ‘Bree’ Naumowicz/Model Plus; Stylizacja: Arleta Żak/MOHITO; Makijaż: Marianna Yurkiewicz; Włosy: Quentin Guyen /L2d Medias; Film: Ludwik Pruszkowski; Asystent filmu & postprodukcja: Lucas de Gastines; Dyrekcja artystyczna MOHITO: Kaja Wojtyga; Produkcja: Kamila Ławniczak i Piotr Spodnik/AFPHOTOZespół Kreatywny MOHITO: Anna Waśko, Anna Kaczmarczyk, Wiktoria Kaim, Anna Marszałek, Urszula Brożyna, Agnieszka Król, Magdalena Otowska 

Ubrania i dodatki są już dostępne w salonach MOHITO w całej Polsce oraz na stronie www.MOHITO.com.

W artykule wykorzystano zdjęcia i materiały prasowe pochodzące od właściciela marki MOHITO.

Media