Girls in Paris MOHITO aw17

  • wtorek, 31 październik 2017 00:00
|  
(0 votes)

W tym sezonie marka MOHITO prezentuje paryską historię z dwoma bohaterkami w roli głównej. Najnowsza kampania autorstwa Sonii Szóstak prezentuje eleganckie, wieczorowe sylwetki sfotografowane na tle pięknej architektury miasta. Kobiece sukienki, błyszczące bluzki, świetnie skrojone płaszcze i lśniące dodatki – wszystkie elementy garderoby odzwierciedlają romantycznego ducha nowoczesnej kobiety. Bohaterkami kampanii na sezon jesienno-zimowy zostały Brygida ‘Bree’ Naumowicz i Julita Formella.

Wieczorowe kreacje inspirowane latami osiemdziesiątymi, lakierowana skóra i mieniące się cekiny. Projektanci marki przygotowali dla klientek wiele odważnych propozycji. W kolekcji dominują dwa mocne kolory– granat i fiolet, które pojawiają się zarówno w wersji total look jak i pojedynczych akcentów. Na uwagę zasługują welwetowe garnitury, perły w detalach- najgorętszy trend sezonu obecny na większości pokazów. Dzięki zabawie formą rękawów przy bluzkach i koszulach- ubrania zyskały wyjątkowo romantycznego charakteru. Nie mogło zabraknąć bestsellerów MOHITO – sukienek. Zarówno eterycznych, pełnych delikatności jak i tych charakterystycznymi wzorami.

INFORMACJE DODATKOWE:

Marka MOHITO to propozycja dla młodych kobiet kochających modę i ceniących niebanalną miejską elegancję. Projektanci MOHITO tworzą kolekcje z myślą o kobietach pewnych siebie, świadomych swych atutów, pozwalających sobie na odrobinę luzu i nonszalancji w stylowym, kobiecym wydaniu.  Mohito podkreśla kobiecość i proponuje energetyczny look, zgodny ze światowymi trendami mody. W rzeczach Mohito dobrze wygląda się zarówno w pracy jak i w trakcie wieczoru after hours. Szeroka oferta i różnorodność modnych ubrań MOHITO dla kobiet jest dostępna w ponad 200 salonach w Polsce i za granicą.

SESJA ZDJĘCIOWAFotografia: Sonia Szóstak /AFPHOTO; Asystent fotografa: Grzegorz Broniatowski; Modelka: Brygida ‘Bree’ Naumowicz/Model Plus & Julita Formella /Rebel Models; Stylizacja: Arleta Żak/MOHITO; Makijaż: Marianna Yurkiewicz; Włosy: Quentin Guyen /L2d Medias; Dyrekcja artystyczna MOHITO: Kaja Wojtyga; Produkcja: Kamila Ławniczak i Piotr Spodnik/AFPHOTO; Produkcja lokalna: Carlos Esteves /Toolboxa; Koncept Kreatywny: Marketing MOHITO

Ubrania i dodatki są już dostępne w salonach MOHITO w całej Polsce oraz na stronie www.MOHITO.com.

W artykule wykorzystano zdjęcia i materiały prasowe pochodzące od właściciela marki MOHITO.

Media